Dört Yıllık Hikâyemiz…

Akilane Stratejik Danışmanlık & Yönetim A.Ş. olarak yola çıktığımız 1 Ocak 2016’dan bu güne tam 4 yıl geçti. “Yeni Nesil Proje Ajansı” olarak çıktığımız bu yolda “Parlak Fikirler Üretmek” ve hizmet sunduğumuz markalarımızın “Güçlerini ve Potansiyellerini Ortaya Çıkarmak” için var gücümüz ile çalıştık.

Trendleri takip eden, yenilikçi, marka ve sektör odaklı hizmet anlayışımız ile 2016’dan geride kalan 365 gün içerisinde; eğitimden sağlığa, sanayiden tekstile, sivil toplum kuruluşlarından kamu kurumlarına ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden farklı hizmetler sunduk.

Hizmet sunduğumuz markalarımızın;
• potansiyellerini ortaya çıkardık,
• hizmet kalitelerine farklı bir bakış açısı getirdik,
• kurumsal ve online itibarlarını artırdık.

Ocak 2016’da başladığımız çalışmalarda ilk hizmet verdiğimiz kurum Opel Odak oldu. Opel Odak’ın satış temsilcisi olarak işe alacağı yeni personeline yönelik özel olarak tasarladığımız ve toplamda 4 gün süren Profesyonel Satış ve Müşteri İletişimi eğitimini gerçekleştirdik.

Online itibar, web sitesi tasarımı ve kurumsal dergi tasarımı yaparak mevcut potansiyeli ortaya çıkarmak için özel olarak tasarladığımız içeriklerimizi Hansu Avukatlık markamıza uyarladık.

Butik ve A+ bir sağlık kuruluşu olma yolunda hızla ilerleyen Baypark Hospital markamız için Kurumsal Markalama ve Online İtibar üzerine çalışmalarda bulunduk. Markamızın var olan potansiyelini doğru bir şekilde konumlandırarak 7 aylık süre içerisinde 360 derece pazarlama yolunda büyük mesafe kat ettik ve 2017 ‘nin ilk günlerinde www.baypark.com.tr web sitelerini yenilenmiş yüzü ile yayına aldık.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizin İstanbul’daki Mili Saray ve Kasırlarında görev yapan 400 personeline Fırat Çakır Akademi çözüm ortaklığında, Halkla İlişkiler Etkili İletişim ve Beden Dili Eğitimi gerçekleştirdik.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tüm daire başkanlarına ve Genel Sekreterlik makamı yöneticilerine “VİP Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitimi” verdik.

Instagram üzerinden satış yapan Kıyafet Budur sayfasını bir e-ticaret markasına dönüştürmek için Kurumsal Kimlik Tasarımı başta olmak üzere tüm konumlandırma ve markalama çalışmalarını tamamladık.

Uzun yıllar Kadın Tekstil ürünleri imalat ve toptan satışını gerçekleştiren tekstil sektörünün kalbi olan Merter ve Zeytinburnu’nda mağazaları bulunan Amorti Tekstil markasının Kurumsal Kimlik tasarımı, web tasarımı ve Online İtibar yönetimini yaptık.

Türkiye’den Kanada’ya uzanacak bir eğitim danışmanlık firması olan “Canademy” markasının üretimini sağladık.

Sektöründe dev projelere hizmet veren Esco Topraklama markamızın “Dijital Dönüşümünü” ve “Online İtibar Yönetimini” yaptık.

Karadeniz Bölgesi’nde hizmet verecek olan saha araştırma firması “Karadeniz Saha Araştırma Eğitim ve Danışmanlık’ın kuruluş, kurumsal kimlik ve online itibar hizmetlerini gerçekleştirdik.

Çözüm ortaklarımızdan biri olan Fırat Çakır Akademi’nin Sosyal Medya Kurumsal Kimlik tasarımını yaptık.

Düşün Taşın Derneği’nin tüm sosyal medya yönetimini, organizasyonlarını ve prestij yayını olan Düşün Taşın Dergisi’nin üretim, tasarım ve basımını gerçekleştirdik.

Türkiye genelinde onlarca yurdu bulunan ve gelecek nesillerin yetişmesine vesilen olan TÜRGEV yurtlarının yönetici ve öğrencilerine Etkili iletişim ve Beden Dili ile 21. Yüzyıl eğitimlerini gerçekleştirdik.

İstanbul Teknopark A.Ş yönetiminde bulunan üst düzey personeline Fırat Çakır Akademi iş birliği ile “Kurumsal Hayatta İletişim ve Etkili Beden Dili Kullanımı” eğitimi, Danışman, Keynote Speaker, Prof.Dr. Türker Baş’ın sunumu ile “Mutluluğun Kimyası” başlığında “Bireysel Mutluluk, Motivasyon ve Takım Ruhunu” içeren eğitimi gerçekleştirdik.

Kreş, anaokulu, gündüz bakım evi ve aile danışmanlık hizmeti veren Bayram Yuva – Katre Çocuk Aile Danışmanlık Merkezi’nin Kurumsal Kimlik başta olmak üzere, dijital dönüşüm ve online itibar yönetimlerini gerçekleştirdik.

Düşün Taşın Derneği’ne İç İşleri Bakanlığı Dernekleri Dairesi Başkanlığı destekleriyle hayata geçirilen Çarpan Etkisi Liderlik Projesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı destekleriyle hayata geçirilen; Kelebek Etkisi Liderlik Projesi, Kelebek Etkisi İstanbul Projesi ve Domino Kitap Kafe Projelerine özel Kurumsal Kimlik, Web Sitesi ve Online İtibar Çalışmaları yapıyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü personeline; Dijital Dönüşüm Derneği Başkanı, Kadir Has Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat ile Dijital Dönüşüm Eğitimleri, Protokol ve Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv ile Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi, CMA Akademi Genel Müdürü-Kıdemli Eğitmen Jülide Sönmez ile Telefonda İletişim Eğitimi, Yönetim Danışmanı, Eğitmen ve Yazar Hakan Turgut ile Problem Çözme ve Karar Verme Teknikleri Eğitimi gerçekleştirildi.

Marmara Belediyeler Birliği, Özel Kalem Platformu ve İstanbul Üniversitesi iş birliğinde “Özel Kalem Gelişim Programı” adında 3 sezonda; Dijital Dönüşüm, Takım Çalışması, Dijitalde Daha Çok Üretkenlik, Stratejik Yönetim ve Liderlik, Zaman, Toplantı Yönetimi ve Stres Altında Çalışma, Sağlıklı Yaşam, İletişim ve İkna Stratejileri, Hafıza Teknikleri, Ergonomi, Organizasyonlarda Davranış ve İK Yönetimi, Protokol ve Görgü Kuralları Eğitimlerini gerçekleştirdik.

MOİS İletişim ve Etkinlik Ajansı’na Web Sitesi ve Online İtibar Yönetimi hizmeti verdik.

Gençlere LGS’ye hazırlanmaları konusunda eğitim desteği veren Koray Varol Akademi Yayınları’na Web Sitesi ve Online İtibar Yönetimi hizmeti verdik.

Hayat Yayınları, Genç Hayat Yayınları ve Yediveren Yayınları’na Online İtibar Yönetimi hizmeti verdik.

Hansu Avukatlık Bürosuna Web Sitesi ve Online İtibar Yönetimi hizmeti veriyoruz.

Hz. Hatice Vakfı’na Kurumsal Kimlik, Web Sitesi ve Tabela Çalışmaları konusunda hizmet verdik.

2018 yılı Türkiye İhracat Şampiyonu, 5 kıtada, 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan AKKİM Yapı Kimyasalları A.Ş.’ye imaj filmi çekildi.

Bugün Avrupa’da 11 ülkede, 19 EPS Fabrikasına ek olarak Türkiye’de 3 EPS Fabrikası ve 3 Üretim Tesisi ile yüksek kalitede yenilikçi ısı yalıtım ürünleri üreten Austrotherm Türkiye’ye Web Sitesi ve Online İtibar Yönetimi hizmeti veriyoruz.

30 yılı aşan sektör tecrübesi ve uzman kadrosuyla yapı içi taşımacılık sektöründe insanların daha güvenli bir ulaşım sağlama konusunda hizmet veren Erturan Asansör’e Kurumsal Kimlik, Web Sitesi, Online İtibar Yönetimlerini gerçekleştirdik.

Kalkınma Bakanlığı, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi ve Bayrampaşa Kaymakamlığı ortaklığında Suriyeli öğrencilere Türkçe öğretmek amacıyla hazırlanan “Oyun Temelli Dil Beceri Programı Projesi”nde Web Sitesi ve Online İtibar Yönetimi hizmet verdik.

Bursa’nın seçkin eğitim kurumlarından Şahinkaya Eğitim Kurumları’nda Türksat Kablo Bursa’nın öncülüğünde ortaokul ve lise öğrencilerine 21. Yüzyıl Becerileri ve Güvenli İnternet konuları hakkında eğitimler gerçekleştirdik.

Almanya merkezli MIT Marine Yat Malzemeleri firmasına Kurumsal Kimlik ve Web Sitesi hizmeti verdik.

Kurulduğumuz günden bu yana geçen 4 yıllık süre zarfında hizmet verdiğimiz markalarımızın potansiyellerini keşfedip ortaya çıkardık. Dijital dönüşümlerini gerçekleştirerek marka konumlandırmalarını yaptık.

Şapkadan Tavşan Çıkarmıyoruz Lakin Şapka Çıkarılacak Projeler Üretiyoruz…