Başkanın Mesajı

Akilane adında yeni bir bebeğimiz var artık.

2008 yılında ilk doğan bebeğimizin adı Düşün Taşın Kulübü idi. 2010 yılında bu bebek biraz daha büyüyüp kendi odasına sığmayınca Düşün Taşın Derneği olarak resmileşti ve Türkiye’nin en önemli konularına çözüm üretmeye gayret gösteren STK’ları arasına kısa sürede girmeyi başardı.

Bu bebeği büyütmeye çalışırken Cenab-ı Hak bize yepyeni bir bebek nasip etti. Adına çekirdek ailenin vermiş olduğu demokratik karar ile Akil ve Emir isimlerini verdik 2012 yılında.

İnsanoğlunun yaş alması hızla ilerlerken bu ivmeli harekâtla doğru orantılı olarak; ortaya bir eser koyma, geride kalanlara bırakılacak şeyler hususunda daha da düşünceli davranmaya başlıyor.

Bizler de ilk evladımız Düşün Taşın’dan aldığımız fikri, manevi ve ekip sermayesi ile  yeni doğan bebeğimizin geleceğine sermaye yapabilmek adına AKİLANE adında bir yepyeni bebek dünyaya getirmeye karar verdik.

1 yılını doldurmak üzere olan bu bebeğimiz yeni ama arkasındaki emek, alın teri ve sektördeki itibarımızın karşışlığı binlerce saate dayanmakta.

Rahman olan Allah’ın takdiri ile ekibimiz ile var gücümüzle;  ülkemize katma değer yaratacak markaların doğmasına, doğmuş ama daha iyi eğitimlerle verimliliğini arttıracağımız  eğitim programları ve gelecek vizyonuna yatırım yapmaya kararlı büyük kurumlara da dijital dönüşüm, kurumsal kimlik, online itibar konularında hizmet üreteceğiz.

32 yıllık hayatım, 4 yıllık profesyonel babalık hayatımda anladım ki;

kişinin yaptığı işe,” evladına olan sevgisi gibi bakması “ hem bizi hem etrafımızı hem de dünyanın rotasını bile değiştirebilecek güce sahiptir.