Ne Yaparız

EĞİTİM

“Eğitim şart!”, “Okuyom ben ya!” “Eğitim bizim işimiz” gibi klişelerin sıklıkla duyulduğu ve eğitimin önemini keşfedememiş bir güruhun var olduğu ülkemizde;çalışanlarınızı MEFTUN edecek, onların gelişimlerine yardımcı olacak eğitimler gerçekleştireceğiz. Şirketlerin üst düzey yöneticilerinden, en alt kademede çalışmakta olan işçisine kadar eğitime ne kadar ihtiyaç duyduğumuz hepimizin malumu. Zamanlı, zamansız, zaman ve mekandan bağımsız kurum çalışanlarının ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmiş olan konularda kurumsal eğitimler gerçekleştirerek performans artırımı konusunda çözümler sunacağız. 

 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM

Dijital Dönüşüm çağı başladı ve hızla yayılmaya devam ediyor. Hangi sektörde faaliyet gösterirseniz gösterin, bulunduğunuz şirkette hangi pozisyonda yer alırsanız alın bu dönüşüm hepimizi etkiledi, etkiliyor ve etkilemeye de devam edecek.

Dijital dönüşüm çağında sadece iletişim değil, ürün, üretim, dağıtım, satış ve satış sonrası destek dahil olmak üzere tüm süreçler dönüşmeye başladı.

Sanayi Devriminden günümüze gelişen üretim tanımı artık köklü olarak değişmeye başladı. Bu Büyük Dönüşüme ayak uyduran şirketler ayakta kalıp her geçen gün büyümeye devam ederken, dönüşüme direnen dev şirketlerin de birer birer iflas ettiği yepyeni bir ekonomik modelin işlediği bir dönemdeyiz.

Dijital Dönüşüm Stratejileri ve Sektörlerin Dönüşümü hizmeti ile markanızı ve şirketinizin iş yapış süreçlerinizi inceliyor, global anlamda sektör analizi, rakip analizleri yapıp dijital dönüşüm stratejileri ve yeni trendler çerçevesinde üretim, dağıtım, satış ve satış sonrası destek süreçlerinin hepsinde dijital çağın gerekliliklerine göre bir yol haritası sunuyoruz.

PROJE ÜRETİMİ

Fikir, projenin mayasıdır ve her bir projenin yolculuğu bir fikrin akla düşmesi ile başlar. Akilane A.Ş. olarak hizmet üreteceğimiz kurumlara katkı sağlayabilecek, onların müşterilerine mesajlarını farklı bir dil ve farklı bir yöntemle iletmelerini imkan sağlayacak sosyal sorumluluk projesi, kampanya ya da büyük çaplı bir organizasyon düzenleyerek müşterilerimizin potansiyellerini ortaya çıkaracak projeler üreteceğiz.